PHP Developer

Byteout Software širi svoj tim za razvoj web aplikacija! Ukoliko imaš ekspertizu u PHP developmentu i želiš da sebi pružiš priliku za novo iskustvo, nastavi da čitaš 🙂

O našoj kompaniji i timu

Mi smo softverska kompanija sa preko 10 godina dugim stažom. Bavimo se razvojem web i mobilnih rešenja za naše klijente, a pored toga radimo i na razvoju naših proizvoda (OfficeBite, Early Game Alarm, Omnishop). Učestvovali smo i u kreiranju društveno odgovornih aplikacija poput Halo beba i Otvoreni parlament. Fokusirani smo na e-commerce rešenja i dugoročna partnerstva.

Naš tim broji 15ak ljudi, a blisko sarađujemo i sa našim ćerkama kompanijama – dizajn agencijom i marketing agencijom.

Koji bi bio tvoj opis posla?

Pored tvog osnovnog posla koji je kodiranje, tvoja odgovornost bila bi i učestvovanje u punom ciklusu razvoja web aplikacije u cilju kreiranja najboljeg mogućeg rešenja. To podrazumeva analizu i postavku arhitekture problema, predlog rešenja, kao i delegiranje zadataka ostalim članovima tima. Komunikacija sa dizajnerima, programerima i klijentima, kao i redovna unit i UI testiranja  su takođe uključeni u tvoj opis posla.

Šta možeš da očekuješ od nas?

  • Mogućnost rada na projektima kao Team Lead, a i kao član tima
  • Fleksibino radno vreme i mogućnost rada od kuće
  • Plaćen ručak u kancelariji
  • Iskustvo digitalnih nomada svake godine, organizovano od strane kompanije
  • Privatno zdravstveno i penziono osiguranje
  • Edukacije u cilju tvog profesionalnog i ličnog razvoja
  • Podržavajuće okruženje koje te istovremeno izaziva da se stalno razvijaš 🙂
  • Radnu, a prijateljsku atmosferu
  • Sva neophodna oprema za rad se podrazumeva

Šta mi očekujemo od tebe?

  • Iskustvo u razvoju veb aplikacija, od početka do kraja
  • Barem 2 godine iskustva rada u programskom jeziku PHP
  • Imaš iskustvo u radu sa MVC frejmvorcima
  • Iskustvo u radu na e-commerce projektima je veliki plus
  • Objektno orijentisano programiranje i dizajn paterni su nešto što odlično poznaješ i svakodnevno koristiš u radu
  • Rad sa relacionim bazama podataka
  • Korišćenje Gita
  • Redovno pratiš nove trendove i tehnologije i novostečena znanja primenjuješ u praksi
  • Iako vidiš širu sliku, obraćaš pažnju i na detalje koji je sačinjavaju
  • Komunikacija sa klijentima ti ne predstavlja problem
  • Uživaš u postavljanju, organizaciji i rešavanju problema

Koji je sledeći korak?

Ukoliko se prepoznaješ u ovom oglasu i želiš da i sebi i nama daš priliku, prijavi se da to zajedno proverimo 🙂

Ne možemo garantovati koliko će trajati proces, ali možeš da očekuješ povratnu informaciju sa naše strane u svakom slučaju.

Radujemo se upoznavanju i želimo ti puno sreće u procesu!